MU csoport |Az MU Football Team megnyerte a High-tech Kupát

12

Január 8-án 15 órakor a Binjiang Shuiyun Park futballpályán rendezték meg a High-Tech Cup nyolccsapatos labdarúgó-mérkőzés döntőjét, ahol az MU Group a veterán ádáz ellenség, a Huali Hydraulic ellen játszik.
Fürödj a tél meleg napsütésében, a sportolók lábujjukban focival vágtatnak a pályán ugrálva és gurulva.Milyen dögös jelenet! A nyitástól számított 5 percen belül az MU Group az elülső szabadrúgást kihasználva megtörte az első gólt;A 86-os játékos éles lövéssel szűk távolságból lőtt 2-0-ra az első 35 percben.
Minden szünetlehetőséget megragadva a másik oldalt nem lehet kihagyni, így már a második félidő elején 2-1;Az 54. percben a 86. játékos kétszer is gólt szerzett a kickball lehetőségével, az állás 3-1-re nőtt;A másik csapat felzárkózott és rögtön 3-2 lett az állás.A pontváltoztatás nemcsak az egyes játékosok fizikai erejét tette próbára, hanem mindenki pszichológiáját is próbára tette, ami a versenyszellem versenye volt.Mindazonáltal továbbra is fenntartottuk a pontszámelőnyünket az időben végrehajtott változtatások és összekapcsolási együttműködés révén.
3 4

A játékvezető utolsó sípszóval az MU Group végre megtörte a befutó varázsát.Tíz év kardot köszörülve végre történelmet alkotunk!A mai park az MU dicsőségének volt tanúja, a mai futballstadion pedig az MU embereké!
Az MU labdarúgócsapata ezt megelőzően a csoportkörben négy fordulós kiélezett verseny után egy centit sem adott az elődöntőben, és már a legelején gólt szerzett;Az 1:1-es döntetlen után végül egy példátlan, 8 menetes büntetőpárbajba torkollott a meccs, amivel az ellenfelet kis híján, 7-6-ra verték a döntőbe.
5
A MU labdarúgócsapatot 2004-ben, a labdarúgó szövetséget 2012-ben alapították. Több mint 20 taggal a csoport évek óta részt vesz a Ningbo Football Association által szponzorált bajnokságban.Csodálatosak a meccsek, évről évre előrelépés történik, a High-Tech Cup harmadik, a Happy Cup harmadik és második helyét pedig megszerezte.
Ez az év egybeesik a MU Group 20. évfordulójával is.A bajnokság nemcsak a legjobb tisztelgés a 20. évforduló előtt, hanem egyben lökést is jelent a „100 nap kemény munkához”.A győzelem késni fog, de soha nem fog hiányozni.A küzdő MU-emberek mindig a győzelem útjára fognak futni!
A MU Group mindig is nagy jelentőséget tulajdonított a sportkultúrának és kollégái egészségének, és a „MU in Sports”-t hirdette.A labdarúgóklub mellett kosárlabda klubot, tollaslabda klubot, frizbi klubot, táncklubot, futóklubot stb. is létrehoztunk, megfelelő finanszírozási garanciával és megbízható szervezeti rendszerrel teremtve a kollégák számára a „102 év feletti élethez” megfelelő feltételeket.